network marketing yazılımı (2022 güncel) - Web Çözüm Evi -
teklif alın
network marketing yazılımı (2022 güncel)

Network marketing yazılımında sektörün en köklü firmalarından biri olarak yardıma hazırız.

Network Marketing Yazılımı Nedir?

Network marketing yazılımı, satış ağındaki son kullanıcılarına ağ durumlarını, gelirlerini görme ve tavsiyelerini ve ödemelerini yönetme olanağı sağlayan yazılımdır. Kısacası, network marketin şirketi, network marketing yazılımı sayesinde tüm işi yapabilir, hızlandırabilir ve yeni kullanıcı kaydı, ürün satın alma, işlemler vb.gibi network marketing yazılımı aracılığıyla süreci ve ilerlemeyi takip edebilir.

Network marketing yazılımımız web tabanlı olduğu için, ister telefonunuzdan, ister tabletinizden ya da ister bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz.

Firma üyeleri ürünleri doğrudan çevresine birebir veya Trendyol, Hepsiburada, n11 gibi pazar yerlerinde veya sosyal medya üzerinden doğrudan tanıtım yaparak satabilir. Buralardan satış yaptığında şirketten sipariş vererek ürünü doğrudan müşterisine gönderebilir veya kendisi alıp elden teslim edebilir.

Bizim geliştirdiğimiz network marketing yazılımı, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenir. Hazır paket satmak yerine, gereksinimlerinizi sonuna kadar dinleyip algoritmayı çıkardıktan sonra işe başlarız.

Network marketing projeniz için bizimle network marketing yazılımı için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Network Marketing Yazılımı
Network Marketing Yazılımı

Network Marketing Nedir?

Network marketingMulti-level marketing, çok katlı pazarlama, doğrudan satış tekniği de denir – network marketing firmasının genellikle düzenli bir geliri olmayan insanlar aracılığıyla ürün ve hizmetlerinin satması ve bu satıştan unilevel, breakaway, matris ya da binary sisteme göre komisyon verme sistemidir. Böyle bir organizasyonu yönetmek ve takip etmek için network marketing yazılımı gereklidir.

Network marketing sisteminde satışı yapan kişi iki türlü kazanç elde edebilir. Birinci gelir kaynağı, network marketing firmasının ürün ve hizmetini bizzat kendi müşterilerine satarak elde ettiği gelir kaynağıdır. İkinci gelir kaynağı, kendi kurduğu ekibinin üyelerinden kazandığı komisyonlardır. Bu komisyonlar network marketing firmasının belirlediği hiyerarşi ve kazanç modeline göre belirlenir.

Bu nedenle network marketing sisteminin içinde bulunan satış yapan kişilerden, ilişki tavsiyeleri ve ağızdan ağıza pazarlama yoluyla doğrudan son kullanıcı perakende tüketicilerine satması beklenir. Ancak daha önemlisi, şirketin satış sistemine başkalarını satış görevlileri olarak dahil etmeye teşvik edilirler. Kullandığınız network marketing yazılımı ne kadar güçlü ve detaylıysa, sürece o kadar çok hakim olursunuz.

Network Marketing Yazılımımızdaki Modüller

İçerik Yönetimi Modülü

Sistemin tüm içeriklerinin yönetildiği bölümdür. Slider yönetimi, reklamlar, yazılan yazılar, etkinlikler ve anketler bu alandan yönetilir.

E-Bülten Modülü

E-Bülten bölümünde, email listenize kayıt olan kullanıcıların email listesini görebilir, bu listeye email gönderebilir ve bu listeye ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Ayrıca kendi e-posta şablonunuzu oluşturup bu şablona yazdığınız e-postayı tek tuşla abonelere gönderebilirsiniz.

SMS Modülü

Sitede işlem gören sipariş durumları, şifre hatırlatmaları ve diğer önemli aktiviteler otomatik olarak SMS ile iletilir. Ayrıca isterseniz sistemdeki network marketing üyelerine toplu olarak SMS gönderebilirsiniz. Bunun için bir SMS aboneliği gerekir, biz size bu hizmeti de sağlayabiliriz.

Bankalar Modülü

Finansal ayarlar banka modülü ile yapılır. Banka şubeleri, sanal pos ayarları, döviz tanımlarını bu bölümden ayarlayabilirsiniz.

Ürünler Modülü

Ürünler modülünde, ürünlerin gruplarını, kategorilerini, markalarını, yorumlarını, özelliklerini, varyasyonlarını, ürün eklemesini, güncellenmesini, depolarla ilgili bilgileri (raf tanımları dahil), maliyetini, katalog fiyatını, üyelerin ürünü alış fiyatını, KDV’sini, desi ayarlarını, barkodunu, ağırlık birimini, stokları, referans primini, alış faturalarınızı ve daha bir çok veriyi buradan yönetebilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizi toplu olarak sistemden ya da excel dosyasından da güncelleyebilirsiniz.

Kataloglar Modülü

Ürünlerinizi online katalog olarak sunabilirsiniz. Birden fazla katalog oluşturup, katalog sayfalarınızı tek tek yönetebilirsiniz.

Kullanıcılar Modülü

Sistemi kullanacak olan kullanıcılara hangi bölümlerde hangi yetkilerin verileceğini, hangi işlemleri yapabileceğini, sisteme ne zaman ve hangi ip adresinden giriş yaptığını, sisteme giriş yapmaya yetkili olan ip’leri bu bölümde düzenleyebilirsiniz.

Siparişler Modülü

Sipariş modülünde gelen siparişler, siparişlerin detayları, siparişlerin iade sürecinin yönetimi, siparişlerin durumları ve ödeme yöntemleri, tahsilatların işlenmesi, kargo yönetimi, katalog takibi, tedarikçi siparişleri, askı listesi durumu, faturalandırma, e-fatura yönetimi, e-fatura durumları, silinen siparişleri, kredi kartı orderları, masrafları ve daha bir çok aksiyon yönetebilebilir.

Üye Modülü

Sistemdeki üyelerin yönetildiği modüldür. Üyelerin adresleri, fatura profilleri, hangi iplerden giriş yaptıkları, cari hareketleri, verdiği siparişler, seviyeleri, görevleri, prim detayları, kargoları, oturumları gibi bilgiler buradan yönetilir ve görüntülenir.

Tanımlar Modülü

İl, ilçe, semt, mahalle, köy, kasaba, meslek, tedarikçi, masraf, performans ve kampanya, koli, SMS firmaları, kariyer seviyeleri, kargo barkod listeleri tanımları gibi sistemde statik olarak bulunan tanımlamaların yapıldığı ve yönetildiği modüldür.

Formlar Modülü

Sitedeki formlar üzerinden gelen verilerin tutulduğu bölümdür. Bildirim formları, iletişim formları, anket verileri, ürün gelince haber ver, iş başvuruları, destek sistemi ve diğer formlardan gelen bilgiler buradan görüntülenir. Ayrıca bu bölümden yeni form da oluşturabilirsiniz.

Raporlar Modülü

Rapor modülümüz de çok gelişmiş bir modüldür. Ürün stokları, log takibi, üye analiz raporu, sepet raporu, ürün iade raporu, üye iade raporu, askı listesi, kasa raporu, entegrasyon işlemleri, zamanlanmış görevler servis durumu, kupon hareketleri, stok tüketim analizi, üye bazlı ürün satış raporu, grafikli raporlar , en çok satışan ürünler, en çok iade edilen ürünler, cari hareketler, borç – alacak durumları ve daha bir çok raporu görüntüleyebilirsiniz ve bu raporları isterseniz dışarı aktarıp bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

İş Takip Modülü

Firmanızın zaman zaman istediği güncelleştirmeleri tarafımıza bildirebileceğiniz modüldür. Talebinizi bize ilettikten sonra iletişim buradan yazılı olarak sağlanır ve işin durumunu görürsünüz. İşi kimin yaptığını, ne kadar zamanda yaptığı, ne kadar vakit harcadığını ve hangi aşamada olduğunu iş takip modülünden takip edebilirsiniz.

Pazaryeri Yönetimi Modülü

Sisteminizdeki ürünleri Hepsi Burada, N11, Gitti Gidiyor, Amazon, E-PTT AVM gibi pazaryerlerinde de satmak isteyebilirsiniz. Bu pazaryeri entegrasyonları da bu modülden yönetilir.

Site Yönetimi Modülü

Sistemizin genel işleyişiyle ilgili ayarları buradan yönetebilirsiniz. SEO ayarları, Google Analytics kodları, güncellemeler, e-posta ve sms, firma bilgileri ve diğer ayarları buradan yönetebilirsiniz.

Network marketing yazılımı hakkında olan bu yazı, zaman zaman güncellenmektedir.

    çok iyi bir fikrim var!

    Fikirlerinizi ve hayallerinizi hayata geçirmek için buradayız. Formu doldurun, sizinle en kısa zamanda iletişime geçelim.

    bizi arayın teklif alın